FEU konča sušo naslova UAAP, ki je v igri 3 presegla UST

Kateri Film Si Ogledati?

Univerza Daljnega vzhoda je končala desetletje dolgo nasilno sušo, potem ko je v sredo pred hudomušno množico nakupovalnega središča Mall of Asia Arena v močni 3. tekmi finala moškega košarkaškega turnirja UAAP, 78. sezona, končala desetletno sušo.

tiho ne več cerkev ne kristus

Mac Belo je zadnjo tekmo odigral za Tamaraws in dal vse, kar je moral končati z 23 točkami in osmimi skoki.

Roger Pogoy je v zadnjih treh minutah in sedmih sekundah dosegel polovico od svojih 14 točk, vključno s 3-točkovno sklopko na poznem tekmovanju Louieja Vigila, ki je FEU dokončno postavil v vodstvo, 61-60, preostalih 1:27. Mike Tolomia je sledil velikemu Kogojevemu košu v vožnji, ki je omejila 12-3 Tamaraws.Đokovič je v Wimbledonu zmagal in si zagotovil rekordno enajsto 20. glavno tekmo Nigerija osupnila ekipo ZDA na olimpijski razstavi Antetokoumpo, Bucks je v finalu lige NBA odrezal vodstvo Sunsov

Resnično sem ponosen na svoje igralce, ker so dobro zastopali svojo šolo in so se žrtvovali, je dejal glavni trener FEU Nash Racela, ki je pred dvema dnevoma praznoval rojstni dan.

Tamaraws je svoje 20. prvenstvo v košarki za starejše zapečatil z nizom obrambnih postankov in tremi prostimi meti v zadnjih 18,2 klopi, Belo je zadel enega in Russel Escoto potonil par.

FEU je v tretji četrtini zapustil 10 točk prednosti in celo zaostal za šest, 57-51, po skoku Ed Daquioaga s 6:03 levega skoka, ki je zadnji dve četrtini UST presegel 16-0.

ki poje pesem odprtih rok

Tamaraws si je opomogel, ko so se odzvali s potezom, ki ga je zasidral Pogoy, ki je stopil v korak z Belo, ki so ga motili krči po odseku.

FEU je junaka Game 2 iz ekipe UST Kevina Ferrerja utišal na samo šest točk. Ferrer, diplomirani napadalec, je prejšnjo soboto z 29 točkami izenačil le sedem strelov, potem ko je z 29 točkami izenačil svojo kariero. Ed Daquioag je z 21 točkami stopil v ritem Tigrovcev, a je imel nizke obrambne točke.

Belo je bil za MVP finala imenovan po povprečnih 17,3 točke, 10,7 skoka in 1 blokadi na tekmo v prvenstveni seriji.

ZMAGOVALNA TRADICIJA. FEU Tamaraws praznujejo po zmagi na svojih 20. moških UAAP

ZMAGOVALNA TRADICIJA. FEU Tamaraws praznujejo po zmagi na 20. prvenstvu UAAP v košarki za moške po vznemirljivi zmagi nad Univerzo v Santo Tomasu Growling Tigers v tekmi 3 finala v sredo zvečer v Mall of Asia Arena. Tristan Tamayo /

čisto sama mariah carey

Obiščite celotno kolegijsko športno pokritost, vključno z rezultati, sporedi in zgodbamiPovpraševalec Varsity.