Gilas Pilipinas se je poklonil Južni Koreji leta 2015 Jones Cup

Kateri Film Si Ogledati?

Filipini

Filipinski Terrence Romeo (sredina) še naprej blešči v Jonesovem pokalu 2015. Visokih 23 točk Romeovih iger pa ni bilo dovolj za dvig Gilasa Pilipinasa, ki je v ponedeljek zvečer v telovadnici Xinchuang v Tajpeju odločitev z 82: 70 padel. Fotografija s košarkarske zveze Kitajskega Tajpeja

Igre v torek

(Gimnazija Xinchuang)

thomas brodie-sangster ferb

13.00 - Spartak Primorye proti Gilas Pilipinas

15.00 - Iran proti Wellington Saints Đokovič je v Wimbledonu zmagal in si zagotovil rekordno enajsto 20. glavno tekmo Nigerija osupnila ekipo ZDA na olimpijski razstavi Antetokoumpo, Bucks je v finalu lige NBA odrezal vodstvo Sunsov

17.00 - ZDA Select-Overtake proti Južni Koreji

7h - Kitajski Tajpej-B vs Kitajski Tajpej-A

TAIPEI - Terrence Romeo ni mogel sam rešiti Gilasa Pilipinasa pred zadnjo sušo.

Filipini so v četrtem četrtletju v ponedeljek zvečer v četrti četrtini ključnega razpona izgubili skoraj šest minut v ključnem razmiku in prvič izgubili v flashu Jonesovega pokala na bradi, 82-70 so pikali v rokah tekmeca Južne Koreje pri Xinchuangu gimnazija tukaj.

Romeo je v četrti tretjini dosegel devet od 23 najvišjih točk - in spet imel nekaj vrhunskih iger -, a ni imel veliko pomoči od vseh ostalih, saj Gilas ni mogel okrevati iz luknje 58-69, v katero je padel, potem ko je prinesel 11 ravne točke izenačenja 58-all.

Izguba je bila prva v dveh tekmah za Nationale, na račun katerih so Korejci lahko posneli diapozitiv za dve igri s štirimi igralci, ki so streljali v dvomestnih številkah, in ameriško-korejski napadalec Moon Tae-Young, ki je zaključil dvojni dvojček s 17 in 12 desk.

Vseeno je, kaj sem naredil v četrti četrtini, ker je naša ekipa še vedno izgubila, je novinarjem dejal Romeo, ki ima zdaj na prvih dveh tekmah v povprečju 20,5 točke. Učiti se moramo na svojih napakah in narediti ekipo zmago.

Gilas je imel tudi dolgo sušo v nedeljo zvečer, ko je več kot štiri minute šel brez vedra in izgubil prednost pri polčasu 16 točk, da bi šel v četrto četrtino, izenačeno s kitajskim Tajpejem-A.

Tovrstnega okrevanja proti Korejcem ni bilo niti približno.

pokrivalo penisa male morske deklice

Filipini bodo zdaj v svoj urnik vstopili od torka, ko se bodo v istem številu dni spopadli z dvema neporaženima elektrarnama.

Ruski Primorje Spartak bo njihova naslednja naloga ob 13. uri. v torek, preden se Gilas dan zatem spopade z Iranom. Filipini potrebujejo vsaj delitev, da ostanejo živi na turnirju.

Mislil sem, da smo zelo individualistični in to mi ni všeč, je dejal trener Gilasa Tab Baldwin, ki sedi poleg Romea - človeka, ki je doslej pripravil večino odličnih individualnih iger na turnirju.

Samo nadigrali so nas. Mislil sem, da so boljša ekipa, je dodal. To moramo samo preveriti (individualnost). Žal, preprosto nismo imeli pretoka.

Strelec Lee Lee Seung-hyun je Korejce pomaknil z 19 točkami, poudaril pa je svoje izjemne ofenzivne napore z vračljivimi tremi v zadnjih sekundah, zaradi česar je Filipincem 79-70 tekma nedosegljiva.

Filipini so v zadnjem okvirju dosegli le 16 točk z Garyjem Davidom, ki je končal s 16, streljal pet, Calvin Abueva pa samo prosti met.

Abueva je še vedno končala z devetimi markerji, vendar Romeu v četrtem ni mogla žaljivo pomagati, v nasprotju z nedeljo zvečer, ko so se on, Jason Castro in Romeo izmenično poškodovali Tajvanke.

the little mermaid original vhs cover

Castro je bil omejen na le sedem.

Baldwin in korejski kolega Kim Dong-kwang sta si po zadnjem zvočnem zvoku na središču igrišča na kratko izmenjala besede, in sicer zato, ker se je en korejski igralec odločil, da bo vzel - in naredil - trojko v bližini brenčača, ko je bila igra že zmagana.

Baldwin je menil, da je neetično, če bi en igralec to počel, vendar je Kim dejal, da je njegov igralec Kim Sun-yung na splošno imel slabo igro in je želel le dobiti ritem.

Kot trener vem, da je bilo to nevljudno, je prek tolmača dejal Kim. Toda moj igralec se je želel izkazati, ker je imel slabo (žaljivo) noč.