NFL: Steelersi so po reliju mimo Ravensov osvojili AFC North

Kateri Film Si Ogledati?

Rezervni igralec Baltimore Ravens Kyle Juszczyk (44) se je v drugi polovici nogometne tekme NFL proti Pittsburgh Steelersu v Pittsburghu, nedelja, 25. decembra 2016, potopil v končno cono za dotik. (AP Photo / Fred Vuich)

PITTSBURGH - Ko je ura odtekala in je sezona, napolnjena z obljubami, izhlapevala, je obrambni igralec Steelersov Ben Roethlisberger poskočil, se obrnil na levo in naslov AFC North dal v roke Antonia Browna.

Zvezdasti sprejemnik je žogo ujel pri Baltimoru 1 in čakal na zadetek, za katerega je vedel, da prihaja. Ko so prispeli varnostniki Ravens Eric Weddle in rezervni igralec C.J. Mosley, je Brown pognal glavo in iztegnil žogo čez golovo črto za končni dotik, ki je simboliziral odpornost njegove ekipe.

Kotalci novembra in v začetku četrte četrtine doma na božič proti tekmi, ki je več kot je bilo v zadnjih letih, Steelersovi odhajajo v končnico, medtem ko je Baltimore (8-7) izpadel iz prepira. Izgubljeni 4-metrski rezultat Browna z 9 sekundami preostanka jih je v treh letih dvignil do grozljive zmage 31-27 in naslova drugoligaša, tako da je prinesel ravno tako, kot je Steelersov bež Le'Veon Bell napovedal, da bo Brown to storil.

Tam pred grelci pred zadnjo vožnjo je rekel: 'AB, tam moraš iti po zmagovalca v igri, je dejal Brown.Đokovič je v Wimbledonu zmagal in si zagotovil rekordno enajsto 20. glavno tekmo Nigerija osupnila ekipo ZDA na olimpijski razstavi Antetokoumpo, Bucks je v finalu lige NBA odrezal vodstvo Sunsov

Bila je predstava, ki so jo Brownovi sotekmovalci videli že velikokrat, le nikoli s toliko na sporedu.

To je AB, je dejal široki sprejemnik Damarcus Ayers. To počne toliko v praksi, da vas v igri ne 'navduši'. V tem trenutku je kot, 'to je spet storil.'

Brown je končal z 10 sprejemi za 96 jardov, da se je pridružil Hall of Famer Marvin Harrison kot edini igralec s štirimi zaporednimi sezonami 100 ulovov. Roethlisberger je otresel par prestrezanja v tretji četrtini, da bi končal z 279 metri podaj in tremi padci. Bell je zbežal za 122 jardov in rezultat, v drugem pa ga je vlekel Roethlisberger, ko se je Pittsburgh z 10-točkami zaostanka zbral za zmago v šesti zaporedni uvrstitvi.

Steelersi (10-5) bodo med vikendom z divjimi kartami gostili 7. ali 8. januarja - omamno ozemlje, če upoštevamo, da je bilo po padcu v Dallas 13. novembra 4-5 let, ko se bliža novo leto, niso več izgubili .

Ravens so povedli, ko je 10-metrski igralec Kylea Juszczyka po sredini prodrl po 1:18. Toda Roethlisberger je mirno vodil 75 jardov Steelersov v 10 igrah, zadnjih 4 jardih v igri, ki bi lahko živela v zgodovini moštva - odvisno od tega, kako daleč jo lahko zanese Pittsburghov zagon.

Joe Flacco je podal 262 jardov, med drugim Steve Smithu, ki je pripeljal do 18 metrov pikado, zaradi česar je Baltimore v začetku tretje četrtine dosegel 14-7. Smith je končal s sedmimi sprejemi za 79 jardov, vendar so se Ravensi pozno sesuli. Njihova obramba se je nekoliko upirala, saj je Roethlisberger klinično postavil svoje moštvo v položaj za vrnitev v končnico.

Zdelo se je, da ta destinacija izginja tik pred očmi Pittsburgha v tretji četrtini. Roethlisberger je vrgel par prestrezanja globoko na ozemlju Pittsburgha - obe slabo vrženi žogi v močno pokrite cilje -, ki so Ravensu pomagali prevzeti nadzor.

Precej poseben je način, na katerega smo ga osvojili, je dejal Roethlisberger. Še posebej po tem, ko sem se počutil tako, kot sem se počutil na določeni točki te igre in se počutil, kot da ste fantje razočarali in ste pihali.

Namesto tega so Ravens tisti, ki bodo preživeli dolgo sezono in se spraševali, kako se je njihovo obvladovanje Steelersov - in potencialni postsezonski privez - raztopilo v zadnjih 12 minutah. Baltimore bo tretjič v štirih sezonah izpustil končnico.

Z vsem, za kar delate in ne dosežete svojega cilja, tako je. prav mračno je, je rekel Weddle. Dol je. Dajte jim kredit. Ben se je sprožil.