Carlo Biado iz PH-ja, Jeff De Luna, je v finalu svetovnega pokala v bazenu padel Avstrijcem

Kateri Film Si Ogledati?

Svetovno prvenstvo v bazenu 2019

Mario He in Albin Oushcan iz Avstrije dvigneta pokal, potem ko sta v finalu svetovnega pokala v bazenu 2019 v Leicesterju v Veliki Britaniji premagala Filipa Carla Biada in Jeffa De Luno. Fotografija z matchroompool.com

carla abellana in tom rodriguez

Filipini Carlo Biado in Jeff De Luna sta se v nedeljo v finalu svetovnega pokala v bazenu v nedeljo v Areni Morningside v Leicesterju v Združenem kraljestvu poklonila Avstrijcu Mariu Heju in Abinu Oushcanu.

Biado in De Luna, ki sta prvič prišla v finale, sta domov odnesla 30.000 dolarjev, on in Oushcan pa 60.000 dolarjev.

Počutim se res odlično, res sem vesel zmage, je dejal He. Pomeni svet, še posebej igranje z Albinom. Skupaj igramo odlično in v veselje mi je igrati z njim.

V prvem krogu sem bil nekoliko nervozen, toda Albin mi je pomagal in po tem sem igral res dobro. Ko smo zmagali leta 2017, se nisem počutil tako. Đoković je v Wimbledonu zmagal in si zagotovil rekordno enajstino 20. večjih tekem Nigerija osupnila ekipo ZDA na olimpijski razstavi Antetokoumpo, Bucks je v finalu lige NBA odrezal vodstvo Sunsov

To je bil drugič v treh letih, ko sta z Oushcanom osvojila naslov po dvigu pokala leta 2017.

Filipini so v prvenstveni krog vstopili po tem, ko so v polfinalu Nizozemsko z 9: 6 obrnili nazaj.

Avstrija je medtem v svojem polfinalnem dvoboju na kratko naredila tudi Španijo z 9: 3.