Ronda Rousey zapusti pas UFC v brazilski šoli juda

Kateri Film Si Ogledati?

pas ronda rousey brazil

ZASLON Z RAČUNA INSTAGRAM RONDA ROUSEY

Ronda Rousey, vladajoča prvakinja UFC v ženski kategoriji, je v Braziliji pustila zelo pomemben del strojne opreme - svoj prvenstveni pas UFC.

Preden je hitro sklepal, da je Rousey, vsestransko dobro dekle s slabim odnosom, lahko tako pozabljiva oseba, je šampion pustil pas z namenom.

san jose filipinski hospic

Pred UFC 190 je Rousey rekla, da bo pas pustila v Braziliji, če bo zmagala proti Bethe Correia.

statistika udarcev Mayweatherja proti Pacquiau

Brazilko je sicer premagala v 34 osupljivih sekundah.Đokovič je v Wimbledonu zmagal in si zagotovil rekordno enajsto 20. glavno tekmo Nigerija osupnila ekipo ZDA na olimpijski razstavi Antetokoumpo, Bucks je v finalu lige NBA odrezal vodstvo Sunsov

Rousey je v sredo odšel na šolo juda v Rio de Janeiru v Instituto Reação, da bi študentom podelil zlati in usnjeni pas z računom prvaka na Instagramu, ki kaže velikodušnost.

Včeraj podaril pas @institutoreacao - ti otroci so tako navdihujoči, objekt je neverjeten, ne bi si mogel omisliti boljšega mesta, je Rousey objavil s smeško in molijočimi emojiji.