La Salle zanika Ateneu prvega kroga v odbojki UAAP

De La Salle je bila zadnja ekipa, ki je pred dvema letoma premagala Ateneo, v soboto pa so od takrat prvi to storili Lady Spikers. La Salle je nasprotoval kandidaturi branilca naslova Ateneo

Poizvedovalka 7 najboljših UAAP 80 odbojkaric: 1. teden

Vsak teden bo INQUIRER Sports uvrstil sedem najboljših na odbojkarskem turnirju UAAP, sezona 80. Avtor bo uvrstil lestvico na ekipni lestvici igralcev,

Desiree Cheng iz ekipe La Salle je MVP finala UAAP sezone 79

Desiree Cheng je podelila nagrado MVP finala, potem ko je De La Salleu pomagala obdržati naslov po utripajoči petkratni zmagi nad Ateneom v 2. igri finala UAAP v odbojki za 79. sezono

La Salle je v sezoni 78 prevzel splošno prvenstvo UAAP

La Salle naj bi po koncu 78. sezone lige znova pridobil generalno prvenstvo UAAP z Univerze v Santo Tomasu. UST je po izgubi zlata prinesel skupno dirko

OBRAZLOŽITEV: Odbojka na olimpijskih igrah v Tokiu

Stvari, ki jih je treba vedeti o odbojkarskem tekmovanju na olimpijskih igrah v Tokiu leta 2020: absolutne osnove Na moškem in ženskem turnirju je 12 moštev, razdeljenih v dva bazena, z igrami

Igralci odbojke na mivki so na katarskem tekmovanju očistili bikinije

Igralci odbojke na mivki bodo lahko nosili bikini za prihajajoči turnir v Katarju, je v torek sporočilo vodstvo tega športa, potem ko sta se Nemca in njihov trener zaobljubila, da bo bojkotirala

Jaja Santiago se je ponudila, da bo državljanstvo zamenjala za japonsko

MANILA, Filipini - Jaja Santiago v zadnjem času dobiva veliko ponudb, kar zadeva njeno odbojkarsko kariero. Ena izmed njih je bila zamenjati državljanstvo z japonsko, filipinsko

Ekipa odbojke na mivki na odhod na Tajsko na kontinentalni pokal AVC

MANILA, Filipini - Filipinska reprezentanca odbojke na mivki se je v nedeljo odpravila na Tajsko, kjer je tekmovala v celinskem pokalu Azijske odbojkarske zveze, ki je olimpijski kvalifikacijski dogodek, kjer

Srbski odbojkar je prepovedan, kaznovan zaradi rasistične geste

MANILA, Filipini - FIVB je srbski reprezentantki Sanji Djurdjevic na dveh tekmah prepovedala zaradi rasistične geste med dvobojem svoje ekipe proti Tajski v Odbojkarskih ženskih narodih