Filipinac Romero Duno trpi KO v prvem krogu proti neporaženemu Ryanu Garcii

Kateri Film Si Ogledati?

Ryan Garcia Romero Duno

LAS VEGAS, NEVADA - 2. NOVEMBRA: Ryan Garcia je 2. novembra 2019 v Las Vegasu v Nevadi v prvem krogu lahke borbe na MGM Grand Garden Arena podrl Romera Duno. Garcia je zmagala s prvokrognim TKO. Steve Marcus / Getty Images / AFP

Filipino Romero Duno naj bi še netežko preizkusil mehiško-ameriškega potenciala Ryana Garcijo.

Antoinette Taus in Dingdong Dantes

Duno pa se je Garcia komaj celo potil, saj je zdržal slabi dve minuti, preden je izpadel v prvem krogu njihovega težko pričakovanega lahkega dvoboja v podzemlju glavnega turnirja Canela Alvareza in Sergeya Kovaleva v nedeljo (po manilskem času) v MGM Grand Garden Arena v Las Vegasu.

Garcia je poslal Duno dol s pravico do templja. Domačin Cotabato City se je poskušal vrniti nazaj, a ravnovesja preprosto ni mogel vzpostaviti, zaradi česar je sodnik Tony Weeks ustavil boj pri oznaki 1:22.

21-letni Garcia je nadaljeval svoj zagrizen začetek, ko je izbral svoj 16. nokaut in 19. skupno zmago.Đoković je v Wimbledonu zmagal in si zagotovil rekordno enajstino 20. večjih tekem Nigerija osupnila ekipo ZDA na olimpijski razstavi Antetokoumpo, Bucks je v finalu lige NBA odrezal vodstvo Sunsov

jejte bulago 15. avgust 2015

Počutim se dobro. To je nekako tisto, kar sem pričakoval, kot sem rekel. Toda vse spoštovanje do Duna. Prišel se je borit. Prišel je v formo. Ujel me je s tisto desnico. Videli ste ravno na bradi in jaz sem jo vzel, je po hitri zmagi povedal Garcia Chrisu Mannixu iz DAZN-a.

In potem sem od tam vedel, da jih lahko kar naprej vzamem in še naprej prihajam k njemu. Ko sem naredil njegov najboljši strel, sem se počutil dobro. Bil sem kot, 'V redu, dobil sem ga.'

Garcia je vzel prosti srebrni pas WBC in NUNO krono Duno.

Filipinci so najmočnejši

Duno je videl, da se je njegov niz zmag v 12-ih bojih ustavil. Padel je na 21-2, s 16 nokavti.