Ana Ivanovič je padla v prvem krogu US Open

Ana Ivanovič je v ponedeljek strmoglavila iz prvega kroga US Open-a, izgubila je s 6-3, 3-6, 6-3 proti Slovakinji Dominiki Cibulkovi in ​​Sereni Williams pomagala pri njenem nastopu v zgodovini Grand Slam-a.

POGLED: Serena Williams se razdeli v reviji

Teniška superzvezdnica Serena Williams je v torek dokazala, da je njena moč zunaj igrišča, saj je fotografijo svojega snemanja v zakulisju delila z revijo New York.

Stan Wawrinka se razdeli z dolgoletnim trenerjem

Stan Wawrinka se je razšel s svojim dolgoletnim trenerjem Magnusom Normanom, človekom, ki mu je pomagal osvojiti tri naslove Grand Slam, je v ponedeljek sporočil švicarski igralec. Wawrinka je na Instagramu objavila sporočilo

Žoga na Sereninem dvorišču v Wimbledonu z dvomi o kondiciji tekmecev

Serena Williams bo 26. septembra dopolnila 40 let in prihod tega pomembnega rojstnega dne bo še toliko bolj sladek, če bo Margaret Court nazadnje dosegla rekord vseh 24 singlov Grand Slam

US Open zmanjša denarno nagrado zmagovalcev

NEW YORK - ZDA Zmagovalci odprtih posameznikov bodo letos prejeli 850.000 ameriških dolarjev manj denarja, so sporočili iz teniške zveze Združenih držav Amerike v sredo, denarna nagrada prvega kroga pa se bo povečala. Tenis

Đoković, Federer na seznamu igralcev za olimpijske igre v Tokiu

LONDON - Prvak sveta Novak Đoković in 20-kratni prvak Grand Slam Roger Federer sta bila v četrtek imenovana na seznam igralcev za olimpijske igre v Tokiu - spodbuda za turnir, ki ga je zadela

Đoković je z Federerjem dosegel rekord 310 tednov kot ATP št. 1

Novak Đoković se je v ponedeljek najbolj uvrstil na rekord Rogerja Federerja vseh tednov kot prva številka ATP v 310. tednu. Đokovićevo deveto odprto prvenstvo Avstralije

Đoković, Federer, Nadal: Kdo je največji od vseh?

Triumf odprtega prvenstva Francije na Novaku Đokoviču, zaradi katerega je bil šele tretji mož, ki je dvakrat osvojil vse štiri glavne dirke in ga popeljal na pol poti do redkega koledarskega Grand Slam-a, je znova sprožil razpravo o tem, kdo je

Đoković je pripravljen biti prvi med enakimi v Wimbledonu

Novak Đoković od prihodnjega tedna cilja na rekordno enajsti 20. glavni in šesti naslov v Wimbledonu, s čimer se približa, da bo šele tretji mož, ki je dokončal koledarski Grand Slam. Svet

Đoković si prizadeva doseči vrhunec na Grand Slamih s pogledom na 20. mesto v Wimbledonu

LONDON - Novak Đoković prihaja v Wimbledon in se želi pridružiti Rogerju Federerju in Rafi Nadalu na 20 naslovih Grand Slam-a, prvi igralec sveta pa je dejal, da je spremenil svoj koledar, da bi zagotovil, da je njegov poudarek

Za Federerja (39) je čas, da se začne sezona s priljubljenimi travnatimi igrišči

Roger Federer pravi, da se je po vrnitvi na turnejo marca, potem ko se je več kot leto dni zadrževal zaradi dveh operacij kolena in brcanja sezone na travnati igrišči, marca vrnil na turnejo

Starost le številka za Nadala, Federerja in Đokovića

Trinajsti odprti turnir Francije Rafaela Nadala je tesni prijatelj in tekmec Roger Federer označil za 'enega največjih športnih dosežkov', toda za teniški lovski paket je

Maria Sharapova ne more povedati, kaj sledi po izgubi na OP Avstralije

MELBOURNE, Avstralija - Maria Sharapova se je v nizu porazov na Grand Slam-u do štirih tekem zagotovo zavedala, da bodo prišla vprašanja o njeni prihodnosti. Ni mogla zagotoviti

Novak Đoković konsenz favorit Wimbledona

Novak Đokovič je dejal, da se po uveljavitvi 19. naslova v Grand Slamu na odprtem prvenstvu Francije ne namerava ustaviti, verjetniki pa verjamejo, da bo nadaljeval svoj pohod v zgodovini v Wimbledonu pozneje

Naomi Osaka je zmagala na US Open po taljenju Serene 'tat kramp'

Naomi Osaka je postala prva Japonka, ki je v soboto osvojila naslov Grand Slam, ko je njena idol Serena Williams jezno popustila in sodnika v finalu US Open imenovala 'a

Đoković je v finalu odprtega prvenstva Francije proti Tsitsipasu opazil 52-letni mejnik

Novak Đoković lahko postane prvi mož po 52 letih, ki je v nedeljo v finalu odprtega prvenstva Francije dvakrat osvojil vse štiri naslove Grand Slam-a, potem ko je osvojil Rafaela Nadala, Mount Everest

Še 1 za 24: Serena Williams se bo v finalu US Open pomerila z 19-letnico

NEW YORK - Serena Williams nikakor ni bila popolna na začetku svojega polfinala na odprtem prvenstvu ZDA. V uvodni igri se je soočila s tremi brejk točkami in jo uspela izvleči. Sledila je 40 ljubezni

Đoković se bori z Berrettinijem, da bi postavil polfinala Nadala

PARIZ - Odpuščeni Novak Đoković je v sredo odvrnil vznemirljiv boj Italijana Mattea Berrettinija, ki je v sredo zahteval zmago s 6: 3 6: 2 6-7 (5) 7: 5 in ustavil polfinalni obračun.

Odprto prvenstvo Francije: 'Brez obžalovanja, brez solz' za premagane Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas je dejal, da 'ni obžaloval in ne solzal', potem ko je videl, da je Novak Đoković v nedeljo prevrnil dvometen primanjkljaj za zmago na OP Francije. Đokovićevih 6-7 (6/8), 2-6, 6-3,

Rafael Nadal vpade v pariške četrti

PARIZ - Najboljši nosilec Rafa Nadal je bil v četrtek prisiljen rešiti postavljeno točko, preden je v četrtek s 6: 1 7: 6 (3) premagal Avstralca Jordana Thompsona in se uvrstil v četrtfinale pariškega Mastersa. Dan po tem, ko je postal